logo firmy
FIRMA
OFERTA
REALIZACJECERTYFIKATYPRACAINNOWACYJNOŚĆ
FUNDUSZE UE
CSR
KONTAKT
FIRMA
OFERTA WCIĄGARKIMIESZALNIKIHALE PRZEMYSŁOWEPALETY METALOWEOBIEKTY INŻYNIERYJNEŁYŻKI DO KOPAREKPRZYCZEPYMASZYNY DO ZBIERANIA KAMIENIKONSTRUKCJE ALUMINIOWENADBUDOWY
FUNDUSZE UE EkoselektoryEkspansjaZapytania ofertowe
CSR Działamy lokalnieO projekcieNasza misja, wizja i celePolityka jakościIntranetKomunikacja z otoczeniemArchiwum działań projektowych
KONTAKT

Zatrudnimy / Przyuczymy do zawodu:

1.Operatora tokarki numerycznej CNC

2. Operatora robota spawalniczego ABB

3. Lakiernika konstrukcji stalowych

5. Ślusarza-operatora prasy krawędziowej CNC

Od kandydatów nie wymagamy uprawnień, ani wcześniejszych doświadczeń (choć są one mile widziane )! Poszukujemy osób o odpowiednich predyspozycjach, które przyuczymy do wykonywania zawodu.

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do nauki nowego zawodu
  • Dokładność, precyzja
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Rzetelność
  • Operatywność
  • Dobrze rozwinięte umiejętności manualne
  • Predyspozycje fizyczne do wykonywania pracy na oferowanych stanowiskach
  • Wykształcenie min. zawodowe

Oferujemy:

  • Profesjonalne szkolenia przez własną doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczną
  • Długookresowe zatrudnienie (osoby rzetelnie wywiązujące się z obowiązków po okresie próbnym będą zatrudnione w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie godzinowe + premia
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Jednozmianowy charakter pracy

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie operacji technologicznych zgodnie z instrukcją,
  • Kontrola zgodnie z dokumentacją techniczną i wymogami jakościowymi (ISO)
  • Utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn,
  • Dokonywanie pomiarów warsztatowych oraz jakościowych produktów,
  • Dbanie o terminowość i wysoką jakość realizowanych zleceń;

Sposób aplikacji:

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres e-mail lub dostarczenie osobiście do siedziby firmy PRES-CON Sp. z o.o., Kozielice 108, 74-204 Kozielice

PRES-CON Sp. z o.o.

Tel. 915637393

e-mail: prescon@wp.pl

W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy aplikowanego stanowiska.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Informujemy, iż skontaktujemy się z tylko wybranymi osobami.

Kozielice 108, 74-204 Kozielice woj. zachodniopomorskie
Poland
091 563-03-75
091 563-73-93
KONSTRUKCJE ALUMINIOWE I ZE STALI NIERDZEWNEJ PRES-CON
(c) 2024 www.pres-con.pl