logo firmy
FIRMA
OFERTA
REALIZACJECERTYFIKATYPRACAINNOWACYJNOŚĆ
FUNDUSZE UE
CSR
KONTAKT
FIRMA
OFERTA WCIĄGARKIMIESZALNIKIHALE PRZEMYSŁOWEPALETY METALOWEOBIEKTY INŻYNIERYJNEŁYŻKI DO KOPAREKPRZYCZEPYMASZYNY DO ZBIERANIA KAMIENIKONSTRUKCJE ALUMINIOWENADBUDOWY
REALIZACJECERTYFIKATYPRACAINNOWACYJNOŚĆ
FUNDUSZE UE EkoselektoryEkspansjaZapytania ofertowe
CSR Działamy lokalnieO projekcieNasza misja, wizja i celePolityka jakościIntranetKomunikacja z otoczeniemArchiwum działań projektowych
KONTAKT

Działamy lokalnie

Wspieramy Region poprzez udział w wydarzeniach lokalnych oraz zatrudnienie lokalnych mieszkańców. Dbamy o naszych Pracowników.

O projekcie

Projekt ”Opracowanie strategii CSR i wdrożenie procedur ERP/CRM wraz ze standardami serii AA1000 we wszystkich obszarach CSR firmy PRES-CONw oparciu o kontakty z trzema grupami interesariuszy”współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracyz nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)” Umowa nr 49/SPPW/DPP/2014 z dnia 03.06.2014


Nasza misja, wizja i cele

Szanując stworzoną politykę jakości wspólnie z doradcą CSR ustalono treść misji i wizji naszej firmy oraz zdefiniowano cele strategiczne, które przyjęły brzmienie:

Misja:

Szanując środowisko naturalne i nasze otoczenie społeczne dążymy do najwyższej jakości wyrobów i obsługi interesariuszy poprzez zaangażowanie wszystkich pracowników firmy, tak aby obok innowacyjnych rozwiązań stanowiły one główne powody wyboru naszej firmy jako partnera biznesowego.

Wizja:

Do 2020 roku osiągniemy pozycję lidera w sektorze małych przedsiębiorstw, zajmujących się obróbką metali, który będzie wyznaczał innowacyjne trendy dla całego regionu. Osiągniemy to poprzez ciągłe inwestycje w wartość kapitału ludzkiego, park maszynowy i rozwój współpracy z sektorem B+R, opierając się na naszych regionalnych interesariuszach.

Cele strategiczne:

  • Dbałość o zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych pracowników i użytkowników produktów
  • Zapewnienie możliwie najlepszych warunków pracy oraz utrzymanie najlepszych pracowników
  • Prowadzenie ciągłego dialogu oraz współpraca z interesariuszami
  • Dbałość o środowisko i lokalną społeczność
  • Kreowanie innowacji we współpracy z sektorem B+R


Polityka jakości

Komunikacja z otoczeniem

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy, osoby i instytucje, które są zainteresowane współpracą z nami w ramach Społecznej Odpowiedzialności w Biznesie (CSR) w zakresie obejmującym środowisko naturalne, nasze relacje z Państwem i zaangażowanie społeczne. Prosimy przesyłanie opinii i wypowiedzi, które przyczynią się do jeszcze lepszego stosowania zasad CSR w naszej firmie. Czekamy na Państwa uwagi, wskazówki i zaangażowanie we wspólnym kreowaniu CSR w firmie PRES-CON i jej otoczeniu.

Swoje spostrzeżenia możecie Państwo wysyłać na adres csr@pres-con.pl.

Intranet

Aby korzystać z tej części witryny poproś o hasło. Kontakt z administratorem: sociepa@pres-con.pl

Komunikacja z otoczeniem

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza, który został przygotowany specjalnie dla Państwa. Jest on dedykowany Społecznej Odpowiedzialności w Biznesie (CSR) w zakresie obejmującym środowisko naturalne, nasze relacje z Państwem i zaangażowanie społeczne. Formularz został stworzony aby umożliwić Państwu przesyłanie opinii i wypowiedzi, które przyczynią się do jeszcze lepszego stosowania zasad CSR w naszej firmie. Prosimy o Państwa uwagi, wskazówki i zaangażowanie we wspólnym kreowaniu CSR w firmie PRES-CON i jej otoczeniu. Swoje spostrzeżenia możecie tez Państwo wysyłać bezpośrednio na adres csr@pres-con.pl.

Link do Formularza: zobacz.
Archiwum działań projektowych

2014-12-15

Ustalono już datę spotkania z kluczowymi Interesariuszami naszej firmy. Odbędzie się ono w dniu 20. grudnia br. o godz. 12.00 w Pyrzycach. Już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z relacją ze spotkania.


2014-11-28

Poniżej przedstawiamy relację naszego kolegi Mariusza Kondalskiego z powstania i działalności Zakładowej Drużyny Piłki Nożnej PRES-CON Kozielice.


2014-11-25

Szanowni Interesariusze firmy PRES-CON sp. z o.o.! Już wkrótce będzie miało miejsce spotkanie informacyjne w ramach realizowanego przez nas projektu CSR. Podsumujemy na nim nasze dotychczasowe działania w zakresie wdrażania Społecznej Odpowiedzialności w Biznesie i będziemy chcieli zaangażować Państwa do wspólnego wypracowania ustaleń w zakresie integracji naszego lokalnego środowiska społecznego. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie www.


2014-11-11

W dniu 11.11.2014 drużyna firmy PRES-CON z sukcesem zakończyła turniej o Puchar Przechodni Prezesa GZ LZS w Kozielicach. Szczegółowa relacja już wkrótce!


2014-11-05

Jest nam miło poinformować, że nasza pracownica Pani Ilona Kurzawa, jest aktywną uczestniczką systemowego projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”. Pani Ilona jest też emisariuszką firmy PRES-CON w zakresie budowania relacji pomiędzy naszą firmą a lokalna społecznością. Gratulujemy i zachęcamy do współpracy!


2014-09-05

Informujemy, że zakończyliśmy kolejny etap wdrożenia systemu ERP polegający na zakupie systemu i urządzeń do jego wdrożenia. Rozpoczynamy prace związane z wdrożeniem systemu i procedur jego funkcjonowania.  


2014-08-15

W naszej firmie zamontowaliśmy już tablicę informacyjną pozwalającą na wymianę wiedzy w zakresie Społecznej Odpowiedzialności w Biznesie. Znajdziecie Państwo na niej najnowsze informacje o CSR oraz komunikaty dotyczące realizowanego przez nas projektu. Zapraszamy do zapoznania się z tymi treściami.


2014-08-01

Informujemy, że firma wdrożeniowa zakończyła analizę realizowanych przez nas procesów produkcyjnych. Dzięki temu możemy przystąpić do realizacji wdrożenia systemu ERP/CRM. Dziękujemy wszystkim pracownikom zaangażowanym w działania przedwdrożeniowe za poświęcony czas i wypracowane ustalenia.


2014-07-02

Informujemy, że firma PRES-CON posiada już strategię CSR. Została ona opracowana dzięki realizacji projektu realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.


2014-06-30

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy prace nad nowym działem naszej strony internetowej. Stanowi ona jeden z elementów komunikacji społecznej, jaką wdrażamy zgodnie z opracowaną strategią CSR. Zachęcamy do korzystania ze wszystkich aktywności na stronie oraz bieżące śledzenie dalszych aktualności dotyczących naszego projektu i innych informacji o CSR.


2014-06-26

Informujemy, że końcem czerwca planujemy zakończyć prace nad strategią CSR w naszej firmie. Doradca ds. CSR we współpracy ze wszystkimi interesariuszami naszej firmy opracował strategię długookresową, sięgającą 2020 roku. Będzie ona na bieżąco aktualizowana, w zależności od zmieniających się czynników wewnętrznych i zewnętrznych.


2014-06-20

Informujemy, że w dniu dzisiejszym miało miejsce kolejne spotkanie doradcze w ramach opracowania strategii CSR w naszej firmie. Tym razem prace poświęcone były ukształtowaniu treści naszej wizji i misji. Już wkrótce zakomunikujemy ją na naszej stronie WWW.


2014-06-01

Informujemy, że od maja br. firma PRES-CON sp. z o.o. rozpoczęła prace mające na celu opracowanie i wdrożenie strategii CSR.PRES-CON Sp. z o.o.
Kozielice 108, 74-204 Kozielice woj. zachodniopomorskie
Poland
091 563-03-75
091 563-73-93
KONSTRUKCJE ALUMINIOWE I ZE STALI NIERDZEWNEJ PRES-CON
(c) 2023 www.pres-con.pl